Sklep Internetowy

PatrnerzyRaty 

 

Procesory obrazu  Darbree to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie przetwarzania obrazu. Technologia Darbee wykorzystywana jest przez wiodące marki w dziedzinie wideo. Firma OPPO, producent wysokiej klasy odtwarzaczy Blu-Ray zastosowała technologię Darbee w swoich flagowych modelach odtwarzaczy BDP-103D oraz BDP-105D. Procesory Darbee zyskały ogromne uznanie na całym świecie. Eksperci z dziedziny wideo wypowiadają się wyłącznie w samych superlatywach odnośnie poprawy obrazu poprzez Darbee. Dodatkowy, ogromny atut jaki jest wymieniany to cena procesora, która stawia ten produkt na szczycie, porównując stosunek jakości polepszenia do ceny.

Do wyboru mamy dwa nowoczesne urządzenia.  Pierwszym jest Darbee Darblet DVP-5000. Nie wielkie urządzenie zasilane poprzez zasilacz 5V dodawany w zestawie. Urządzenie jest 100% Plug-and-Play, czyli wystarczy rozpakować, podłączyć do wejścia kabel HDMI z urządzenia wideo ( Tuner HDTV, Blu-Ray, Konsola gier, komputer ), a z gniazda wyjścia kolejnym przewodem HDMI doprowadzić sygnał do urządzenia wyświetlającego ( TV, Projektor, monitor ), kolejno podłączamy zasilanie i włączamy urządzenie.

 

Drugim procesorem jest Darbee DVP-5100 CIE. Urządzenie większe, wymiarami pasujące do standardu sprzętu Hi-fi. Dodatkowo model 5100 został wyposażony w wejście USB, które przyszłościowo ma służyć do samodzielnej aktualizacji oprogramowania. Model posiada dodatkowo wbudowany wzmacniacz sygnału HDMI.

 

Co daje nam Darbee? Zwiększenie kontrastu, jasności oraz realizmu materiału wideo oraz zdjęć cyfrowych.  Procesor może pracować w trzech różnych trybach, dzięki czemu możemy idealnie dostosować proces polepszenia do odpowiedniego materiału.

Darbee rewelacyjnie polepsza obraz nie zależnie od jego źródła. Nie ważne czy jest to tuner HDTV, czy komputer czy też odtwarzacz Blu-Ray, zawsze uzyskamy rewelacyjną jakość obrazu. Specjalne algorytmy stosowane w procesorach, poprawiają w znaczący sposób obraz jednocześnie nie wprowadzając do niego zakłóceń oraz tak nie chcianych artefaktów.

 

Gdy Darbee działa :

 

·         Blu-Ray – polepszenie kontrastu, jasności oraz nadanie obrazowi lepszej głębi oraz przestrzeni.

·        

       HDTV – znaczne polepszenie ostrości, kontrastu oraz przestrzeni w obrazie.

·        

    GRY – znaczące polepszenie ostrości, kontrastu oraz nadanie obrazowi super realizmu.

 

Gdy zastosujesz Darbee Twój projektor, telewizor lub monitor zaświeci jak droższy model !

 

 

Specjaliści z dziedziny wideo przy testowaniu Darbee często wspominają o tak dużym wpływie Drbee na obraz, że przy odpowiednim materiale wejściowym uzyskujemy obraz 3D.

 

Strona techniczna :

- trzy tryby pracy ( zielony, żółty, czerwony )

- 1 x wejście HDMI/ 1 x wyjście HDMI

- Gama kolorów 30-bit 4:4:4

- HDMI 1.4 zgodne z 3D

- pilot zdalnego sterowania

- MENU ekranowe

 

- Łatwa konfiguracja – nie wymaga kalibracji

 

Darbee DVP-5000

 

 

 

Darbee DVP-5100CIE

 

 

 

Zobacz jak działa Darbee