Sklep Internetowy

PatrnerzyRatyOd prawie 20 lat zajmujemy się dziedziną audio. Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie i nie jednokrotnie przekonaliśmy się sami jak i nasi klienci, że nie cena jest najważniejsza tylko odpowiednie dobranie poszczególnych podzespołów danego sytemu audio.

 

Nagłaśniamy samochody, budujemy systemy audio stereo do domu, konfigurujemy systemy kina domowego oraz składamy systemy nagłośnień estradowych, dyskotekowych jak i mniejsze systemy audio dla potrzeb zespołów muzycznych czy też do zastosowań DJ-skich.

 

Zawsze staramy się uzyskać jak najwyższą jakość brzmienia w danym przedziale cenowym, jakim dysponuje nasz klient.

 

Nasza firma jest dystrybutorem Niemieckiej firmy DragonAudio.

 

Na tej marce budujemy 90% systemów nagłośnień estradowych i zawsze efekt naszej pracy przekracza na plus oczekiwania nasze jak i naszego klienta. Dodatkowym ogromnym plusem, który przeważył to, że systemy są budowane na marce DragonAudio jest to iż w danym przedziale cenowym otrzymujemy nie porównywalną jakość brzmienia do innych marek, oraz użyte podzespoły przez firmę DragonAudio  są o wiele wyższej jakości, co daje nam 100% gwarancji bezawaryjności tych produktów o czym przekonali się nasi klienci.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Zawsze chętnie doradzimy pomożemy i zbudujemy dla Państwa wymarzony system Audio.